Strani nogometbundesliga

‘Apotekare‘ trese velika kriza: poraženi su kod kuće od Freibourga, imaju samo jednu pobjedu u posljednjih devet susreta

28. veljače 2021. - 21:18

U posljednjem susretu 23. kola njemačkog nogometnog prvenstva Freiburg je na gostovanju pobijedio Bayer Leverkusen sa 2-1 produbivši krizu "Apotekara".

Golove za Freiburg zabili su Ermedin Demirović (50), te Lucas Holer (61), dok je strijelac za Bayer bio Leon Bailey (70).

Tin Jedvaj nije nastupio za Bayer koji je u posljednjih devet susreta upisao samo jednu pobjedu. Pritom su "Apotekari" ispali iz njemačkog Kupa i Europske lige, te u prvenstvu potonuli na šesto mjesto ljestvice.

U ranije odigranom susretu Union Berlin i Hoffenheim su odigrali 1-1.

Gosti su bili bolji, imali su veći posjed lopte i više pravih prilika, ali nisu uspjeli prelomiti utakmicu.

Berlinski sastav je poveo u 9. minuti golom Maxa Krusea iz kaznenog udarca, a izjednačio je Nico Schlotterbeck u 29. minuti...

26. travanj 2024 05:12