Vratili se na treću poziciju: Leipzig slavio na gostovanju protiv Kolna, među strijelce su upisao i Dani Olmo

1. lipnja 2020. - 23:23

U zadnjoj utakmici 29.kola njemačkog prvenstva Leipzig je na gostovanju kod Kolna slavio 4-2, a zadnji gol za pobjedničku momčad zabio je bivši igrač zagrebačkog Dinama Dani Olmo.

Poveli su domaćini u sedmoj minuti golom Jhona Cordobe, no u 20. minuti Patrik Schick zabija izjednačujući gol za Leipzig. Christopher Nkunku povećava vodstvo Leipziga u 38. minuti na 2-1, a u drugom poluvremenu u 50. minuti Timo Werner podiže na 3-1 za Leipzig. Anthony Modeste smanjuje na 3-2 pogotkom u 55. minuti, ali onda dvije minute kasnije Olmo zabija svoj prvi gol u Bundesligi za konačan rezultat 4-2. Olmo je igrao do 78. minute.

Zahvaljujući ovoj pobjedi Leipzig se vratio na treće mjesto na ljestvici sa 58 bodova, dva manje od drugoplasirane Borussije Dortmund i dva više od Borussije Möncheng...

19. travanj 2024 13:04