Ostalofutsal završnica

Olmissum pobjedom u derbiju se vratio na vrh, Split u dramatičnoj završnici poražen i potrebno mu je čudo za opstanak

29. lipnja 2020. - 21:01

Veličanstvenom pobjedom u derbiju Olmissum je napravio pola posla do osvajanja prvog mjesta uoči doigravanja za prvaka Hrvatske u futsalu. Omišani su na svom Ribnjaku s 5:1 nadigrali aktualnog prvaka Novo Vrijeme Apfel i opet mu preoteli vrh tablice. Ovaj put, uvjereni su u Olmissumu, neće ga ispustiti. U posljednjem kolu moraju ga potvrditi u Zagrebu kod Alumnusa, dok se Novo Vrijeme nada njihovu kiksu, ali i vlastitoj pobjedi nad davljenikom Splitom u Makarskoj.

Ključan detalj derbija u Omišu dogodio se u 19. minuti kada su pri vodstvu Olmissuma 2:1 gosti imali priliku izjednačiti iz akumulacije. Opalio je Kazazić nisko, a Luketin nogom obranio. Makarani su i nastavku tražili poravnanje, no umjesto toga Mijo Mišerda majstorski je realizirao dvije kontre za 4:1 i tako odlučio pobjed...

19. travanj 2024 13:12