Ostalofutsal

Obrat na samom kraju: Novo vrijeme ulazi u doigravanje s prve pozicije, Split je ispao, Universitas ide u dodatne kvalifikacije

3. srpnja 2020. - 22:21

Novim obratom Novo Vrijeme Apfel ušlo je u doigravanje s prve pozicije, ispred Olmissuma, Split je ispao iz lige, a Universitas će ostanak tražiti u dodatnim kvalifikacijama. Rezime je to ludog i efikasnog posljednjeg, 18. kola 1. HMNL u kojem su Makarani na svom parketu pregazili Split 8:0 i poslali ga u niži rang. Istovremeno je u Zagrebu Olmissum doživio neočekivan poraz od Alumnusa 8:4 (bilo je 5:0 na poluvremenu), čime je ponovno prepustio vrh aktualnom prvaku.

Universitas je kao deveti izbjegao izravno ispadanje, osmo mjesto ostalo mu je nedostižno zbog pobjede Alumnusa, no to ionako nije važno jer su "studenti" izgubili na Gripama od Squarea 9:7 u utakmici u kojoj su gubili 2:0 pa onda u 26. minuti vodili 6:3. Baš kao u prethodna dva susreta potpuno su se raspali u završnic...

20. travanj 2024 01:02