Košarkaprvenstveni dvoboj

Zabok ih je ozbiljnije shvatio: u tvrdoj i borbenoj utakmici Soniku je nedostajalo malo, ali u svakoj četvrtini

17. listopada 2020. - 21:20

Utakmica ravnopravnih protivnika, no tvrda, teška i dosta borbena. Gosti iz Zadra su bolje otvorili susret te već za dvije minute igre imali 10:3, no sa odmakom vremena susreta gube prvu četvrtinu četiri koša. Drugu su „poraženi“ sa ukupno šest, a ističu se kod domaćih Markota sa 10, a kod Zadrana Cvitković 12 koševa.

Drugi dio početka susreta pripao je „Punti“ polučili su 9:0 iz igre da bi Zabok na kraju četvrtinu završio sa 10 koševa viška 66:56. Posljednja četvrtina koja „para gaće“ otišla je na stranu domaćina kao i ukupna pobjeda. Kod domaćih najbolji je bio Damir Markota sa 22, a kod gosta Marin Vručinić sa 19 košava.

24. travanj 2024 17:59