Hajdukbijeli preokrenuli

Hajduk loše ušao u utakmicu s Makedoncima pa u zadnjih 20 minuta napunio mrežu Vardara

Piše PSD
20. siječnja 2020. - 16:50

Hajduk je u svojoj trećoj utakmici u sklopu zimskih priprema u turskom Beleku pobijedio Vardar rezultatom 3:1.

Momčad iz Sjeverne Makedonije došla je u vodstvo već u 12. minuti, iz prve prilike na utakmici. Jakoliš je katastrofalno izveo aut, a loptu je presjekao Mičevski koji se sjurio prema golu Posavca i lagano ga matirao.

Bijeli su većim dijelom susreta izgledali nezainteresirano i umorno te je trebalo pričekati 63. minutu kada je Tudor promijenio sve igrače osim Radića.

Tempo se značajno podigao, igra je bila protočnija, a sve je okrunjeno s čak tri gola u samo 12 minuta. Prvo je Kreković izjednačio nakon duge akcije Bijelih, a zatim su Teklić i ponovno Kreković osigurali Hajduku pobjedu.

Bijele čeka još jedna prijateljska utakmica u Beleku, Tudorova momčad u petak će ...

18. travanj 2024 20:33